Novartis Poland partnerem portalu isbzdrowie.pl.
GSK partnerem portalu isbzdrowie.pl.
Zapraszamy na konferencję prasową Federacji Przedsiębiorców Polskich, podczas której zostanie zaprezentowana kolejna edycja kwartalnika „Monitor Finansowania Ochrony Zdrowia”. Spotkanie odbędzie się 6 marca 2025 r. (czwartek) o godz. 9.30 w formie hybrydowej – w siedzibie FPP w Warszawie (Al. Ujazdowskie 51, 3. piętro) oraz na platformie MS Teams.
Najnowszą analizę dotyczącą perspektywy finansowania ochrony zdrowia w 2025 r. oraz kolejnych latach zaprezentuje Łukasz Kozłowski, główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich.
Nowy numer kwartalnika skupia się w szczególności na:
aktualizacji danych dotyczących nakładów na ochronę zdrowia za 2024 r. i 2025 r., w oparciu o najnowsze dokumenty i plany finansowe;
dostępności świadczeń opieki zdrowotnej dla pacjentów w świetle najnowszego sprawozdania kwartalnego NFZ oraz w relacji do ponoszonych nakładów;
danych o wynagrodzeniach w sektorze ochrony zdrowia;
znaczeniu składki zdrowotnej w generowaniu przychodów systemu ochrony zdrowia.
Celem spotkania jest tworzenie przestrzeni do otwartej i przejrzystej debaty publicznej dotyczącej finansowania systemu ochrony zdrowia oraz dostępności usług publicznych w tej dziedzinie.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 3 marca 2025 r. na adres: marta.wielgus@publicpolicy.pl.
Zdalny udział w spotkaniu będzie możliwy pod następującym adresem:
Dołącz do spotkania teraz